HAKKIMIZDA

1995 yılından itibaren, özel sektörde kurumsal firmaların bilişim, web geliştirme, tasarım ve e-ticaret departmanlarında çalışmalar yürüten, 20 yılı aşkın sektörel tecrübeye sahip olan teknik ekibimiz, 2018 yılı itibariyle Turkuaz Dijital çatısı altında çalışma faaliyetlerine devam etmektedirler.
 
Başta web geliştirme (web tasarım) olmak üzere e-ticaret, online pazaryeri çözümleri, dijital pazarlama, dijital içerik üretimi (tasarım, fotoğraf çekimi, video çekimi, post prodüksiyon) hizmetleri sağlayan bir firmayız. Dijital dünyada var olmanın öneminin farkındayız ve işletmenizin çevrimiçi varlığını geliştirmek için yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Müşterilerimize özel ve özgün projeleri oluşturarak, markalarının dijital dünyada öne çıkmasını sağlıyoruz. Tasarım ve kullanıcı deneyimini bir araya getirerek, estetik açıdan çekici ve kullanıcı dostu web siteleri oluşturuyoruz. Müşterilerimizin hedeflerini ve beklentilerini anlamak için aktif olarak iletişim kurarız ve her adımda onları dahil ederiz. Böylece, onlara en uygun çözümleri sunarak, işletmelerinin ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanırız.

Hızlı ve güvenilir bir şekilde projeleri tamamlamak için son derece verimli bir iş akışı kullanıyoruz. Projelerimizi zamanında teslim etmeyi taahhüt ediyoruz ve müşterilerimizin memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak görüyoruz. Ayrıca, projenin her aşamasında müşterilerimizle düzenli iletişim halinde olarak, onların fikirlerini, geri bildirimlerini ve değişiklik taleplerini dikkate alıyoruz.

Firmamız, farklı sektörlerdeki küçük, orta ölçekli ve büyük işletmelere hizmet vermektedir. Her bir projeye, işletmenin ihtiyaçlarına ve hedeflerine özel olarak yaklaşıyoruz ve benzersiz bir deneyim sunmayı hedefliyoruz.

Siz de işletmenizin çevrimiçi varlığını güçlendirmek ve etkileyici bir kurumsal kimliğe sahip olmak isterseniz, sizinle çalışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

 

Saygılarımızla, Turkuaz Dijital Ekibi

Copyright © 2023 Turkuaz Dijital Ajans | Tüm Hakları Saklıdır