TESLİMAT ve İADE POLİTİKASI

  • Proje süreçleri ve teslimat ile ilgili detaylı açıklamaları Satış Sözleşmesi sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 

Tüketicinin korunması hakkındaki 4077, 4822 no’lu kanunlara göre ayıplı mal ve hizmetlerin tanımı yapılmış ve iade şartları belirlenmiştir. İade talebinde bulunulabilmesi için ürün ve hizmetin tekrar satılabilirliğine zarar gelmemesi gerekmektedir.

Bu bakımdan;

1- Alan adı (domain) satışı ya da transferi: Herhangi bir kişi, kurum ya da ürün adına tahsisi gerçekleştirilmiş ya da transfer edilmiş alan adları uluslararası merkezden alındığı ve tescil olduğu süreler içerisinde tekrar satışı gerçekleştirilemiyeceği için iadesi mümkün değildir.


2- İçerik Yerleştirme Hizmeti: İlgili İnternet Sitesine özel içeriklerin, görsellerin hazırlanması ve yüklenmesi sonrasında verilen hizmetin tekrar satışı gerçekleştirilemiyeceği için iadesi mümkün değildir.

3- Tanıtım Yazısı Paketleri: İlgili İnternet Sitesi için özel olarak oluşturulan tanıtım yazıları ve bu tanıtım yazılarının belirlenen Sitelerde yayınlamasının ardından farklı bir İnternet Sitesine tekrar satışı gerçekleştirilemiyeceği için iadesi mümkün değildir.

4- Hizmet iade talebi, toplam hizmet bedelinin ödenmesinden itibaren en fazla 15 gün içinde yazılı olarak yapılmış olmalıdır.

5- Yukarıda belirtilen şartlar göz önünde bulundurularak, toplam hizmet bedelinin en fazla %60 oranında iadesi sağlanabilecektir. Ön ödeme olarak alınan %40 meblağ saklı tutulacaktır ve iadesi yapılmayacaktır.

6- Kredi kartı ile yapılan ödemelerde bankanın aldığı kredi kartı komisyonu iade tutarından düşülecektir.

7- İade talebinde bulunduktan sonra e-mail ile faturanızla ilgili bilgilendirileceksiniz. İade edilecek ürün/hizmet ile ilgili iade faturası düzenleyerek göndermeniz gerekmektedir. Fatura düzenlemenin mümkün olmadığı hallerde size ulaşan faturanın geri gönderilmesi gerekmektedir. Eğer henüz fatura size postalanmamış ise herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. İade faturasının tarafımıza ulaşmadığı hallerde fatura KDV Bedeli iade tutarından indirilir.

Copyright © 2023 Turkuaz Dijital Ajans | Tüm Hakları Saklıdır