PAZARYERİ ENTEGRASYONLARI

Pazaryeri entegrasyonu, bir e-ticaret işletmesinin, çeşitli pazaryeri platformlarına ürünlerini listeleme, satış yapma ve sipariş yönetimini tek bir yerden kontrol etme sürecidir. Pazaryeri entegrasyonu, işletmelere birden çok pazaryerinde daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşma ve satışlarını artırma fırsatı sunar.

İhtiyacınız olan herşey. Hepsi bir arada...

Kolay Ürün Gönderimi

Kategori, marka ve ürün özelliklerini seçtiğiniz ürünleri pazaryerlerine kolayca aktarın.

Sipariş Entegrasyonu

Pazaryerinden gelen siparişlerinizi tek bir ekrandan kolayca yönetin. Sipariş değişiklikleri veya iptallerden anında haberdar olun.

Stok ve Fiyat Senkronizasyonu

Stok ve fiyatlarınızı her zaman güncel tutun. Gelen siparişlerin eksilen stok bilgilerini diğer pazaryerleri ile anında eşitleyin.

İade Entegrasyonu

İade edilen siparişlerinizin kabul ve red süreçlerini tek ekran üzerinden kontrol edin.

Pazaryeri entegrasyonlarının avantajları nelerdir?

Pazaryerleri, genellikle büyük bir müşteri kitlesine sahiptir ve işletmelerin ürünlerini daha geniş bir kitleye sunmalarına yardımcı olur.

Birden çok pazaryerinde listeleme yaparak, işletmelerin potansiyel müşterilere daha geniş bir yelpazede ulaşmaları ve satışlarını artırmaları mümkün olur.

Pazaryeri entegrasyonu, ürün listeleme, stok yönetimi ve sipariş yönetimi gibi süreçleri tek bir yerden yöneterek, işletmelerin operasyonel verimliliğini artırır.

Pazaryeri entegrasyonu, ürünlerinizi birden çok pazaryerine listeleyerek, stok ve sipariş verilerini otomatik olarak senkronize eder, böylece hataları azaltır ve güncel verilere kolayca erişim sağlar.

Pazaryeri entegrasyonu, müşteri siparişlerini ve iade süreçlerini tek bir yerden yöneterek, müşteri hizmetlerini kolaylaştırır ve müşteri memnuniyetini artırır.

Bilgi paylaştıkça çoğalır...

Copyright © 2023 Turkuaz Dijital Ajans | Tüm Hakları Saklıdır