HIZLI MARKET ENTEGRASYONLARI

Hızlı market entegrasyonu, bir e-ticaret işletmesinin, çeşitli hızlı market pazaryeri platformlarına ürünlerini listeleme, satış yapma ve sipariş yönetimini tek bir yerden kontrol etme sürecidir. Hızlı market entegrasyonu, işletmelere birden çok pazaryerinde daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşma ve satışlarını artırma fırsatı sunar.

İhtiyacınız olan herşey. Hepsi bir arada...

Sınırsız Ürün Entegrasyonu

ERP, XML yada JSON entegrasyonları ile ürünlerinizi Labs'e aktarın, stok ve fiyatlarınızı kolayca yönetin.

Kolay Sipariş Yönetimi

Hızlı market platformlarından gelen siparişleri tek bir ekrandan yönetin. Siparişlerinizi teslimat için kolayca hazırlayın.

Özel Fiyat Kuralları

Hızlı market platformlarına zaman, ürün yada kategori bazlı olarak farklı fiyatlar kurgulayın ve gönderin.

Kolay Ürün Yönetimi

Ürünlerinizin stok ve fiyatlarını kolayca düzenleyin, dilediğiniz platformda satışa açıp/kapatın. Anlık stok ve fiyat güncellemesi gönderin.

Sabit Stok Belirleme

Belirlediğiniz ürünler için sabit stok listeleri hazırlayın ve istediğiniz zaman güncelleyin.

Kara Liste Ürün Yönetimi

Satışa yasaklı ürünlerinizi kara liste ürün yönetimi ile kolayca takip edin, listeye eklediğiniz ürünleri satışa kapatın.

Muadil Ürün Önerme

Muadil ürün değişikliklerini kolayca, tek bir ekrandan gerçekleştirin. Sipariş iptal oranlarını azaltın.

Çoklu Şube Yönetimi

Birden fazla şubeyi tek ekrandan yönetin, kullanıcılarınızı şube bazlı yetkilendirin ve operasyonlarınızı hızlandırın.

Pazaryeri entegrasyonlarının avantajları nelerdir?

Pazaryerleri, genellikle büyük bir müşteri kitlesine sahiptir ve işletmelerin ürünlerini daha geniş bir kitleye sunmalarına yardımcı olur.

Birden çok pazaryerinde listeleme yaparak, işletmelerin potansiyel müşterilere daha geniş bir yelpazede ulaşmaları ve satışlarını artırmaları mümkün olur.

Pazaryeri entegrasyonu, ürün listeleme, stok yönetimi ve sipariş yönetimi gibi süreçleri tek bir yerden yöneterek, işletmelerin operasyonel verimliliğini artırır.

Pazaryeri entegrasyonu, ürünlerinizi birden çok pazaryerine listeleyerek, stok ve sipariş verilerini otomatik olarak senkronize eder, böylece hataları azaltır ve güncel verilere kolayca erişim sağlar.

Pazaryeri entegrasyonu, müşteri siparişlerini ve iade süreçlerini tek bir yerden yöneterek, müşteri hizmetlerini kolaylaştırır ve müşteri memnuniyetini artırır.

Bilgi paylaştıkça çoğalır...

Copyright © 2023 Turkuaz Dijital Ajans | Tüm Hakları Saklıdır